110 let ROZMITALU = sleva až 39 % na 11 modelů

110 let ROZMITALU = sleva až 39 % na 11 modelů
7. 8. 2023
Diskové sekačky, obraceče a shrnovače píce, univerzální stroje i lisy na kulaté balíky, to vše nabízí český výrobce pícninářské techniky Strojírny Rožmitál s.r.o., který v letošním roce slaví 110 let. U příležitost oslav si připravil akční nabídku na 11 vybraných strojů se slevou až 39 %.

Za 110 let své historie se ROZMITAL stal na domácím trhu předním prodejcem pícninářské techniky a úspěšně expanduje i do zahraničí. Společnost vyváží své produkty do 21 zemí světa na čtyřech kontinentech. V rámci oslav je 11 vybraných strojů nabízeno za akční ceny se slevou až 39 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob. V balíčku 11 strojů jsou zastoupeny modely z každé produktové kategorie. Které techniky konkrétně se veletržní akce týkají, zjistí zájemci v síti autorizovaných prodejců.

Diskové sekačky

Robustní a odolné diskové sekačky vynikají výbornou kvalitou řezu a dobrým kopírováním terénu. K dispozici jsou nesené stroje odlehčené konstrukce nebo sekačky se středovým zavěšením v těžišti lišty pro lepší kopírování terénu. Dále čelní diskové sekačky v provedení bez kondicionéru a s prstovým nebo válcovým kondicionérem a žací kombinace bez nebo s prstovým kondicionérem. Pracovní záběry strojů jsou od 2,01 do 8,2 M.

  více o diskových sekačkách >  
  Kontaktovat prodejce >  
SM-820; žací komabinace
Robustní žací kombinace od ROZMITALu má pracovní záběr 8,2 m a plošný výkon až 9 ha za hodinu práce.

Obraceče

Stroje slouží k rozhazování pokosů a k obracení zelené a zavadlé píce. Jsou k dispozici ve dvou, čtyř, šesti, osmi a deseti rotorovém provedení o šířce záběru od 2,7 m do 11,2 m. Vyznačují se robustní konstrukcí a jednotlivé nosníky jsou kloubově spojeny, čímž je dosaženo výborného kopírování terénu.

  více o OBRACEČÍCH >  
  Kontaktovat prodejce >  
OZ-676; obraceče píce

Šesti rotorový obraceč píce OZ-676 patří dlouhodobě mezi oblíbený stroj mezi pícnináři, pracovní záběr činí 6,7 m.

Shrnovače

Jednorotorové, dvourotorové a paprskové shrnovače píce jsou k dispozici, buď jako nesené, nebo tažené za traktorem. Pracovní záběry shrnovačů se pohybují od 3,6 m do 13,4 m.

Shrnovače mají uzavřenou převodovou skříň se stálou olejovou náplní pro důkladné a kontinuální mazání kladek a dráhy kulisy. Dále mají rotor o velkém průměru, čímž je zajištěna dostatečná vzdálenost ložisek jednotlivých ramen a tím i pevnost a pracovní spolehlivost jednotlivých ramen rotoru.

  více o shrnovačích >  
  Kontaktovat prodejce >  
SP-1352; shrnovač píce

Dvourotorový shrnovač SB-1352 má pracovní záběr od 6,8 až do 13, 4 m. Nastavením pozice rotorů navíc shrnujete na jeden, nebo dva řádky.

Univerzální stroje

Univerzální stroje jsou obracečem a shrnovačem v jednom. Jednoduchou mechanickou přestavbou lze stroje nastavit na obracení nebo shrnování píce. Pracovní záběr při obracení se u strojů pohybuje od 3,1 m do 3,5 m, při shrnování pak od 3,2 m do 3,4 m. Stroje se vyznačují jednoduchou konstrukcí a nenáročnou údržbou a jsou vhodné pro menší rozlohy.

  více o univerzálních strojích >  
  Kontaktovat prodejce >  
SP4-152; univerzální stroje
Univerzální stroje jsou obracečem a shrnovačem v jednom, na obrázku SP4-152 v akci.

Lisy na kulaté balíky

Produkty zařazené do nabídky v roce 2021 mají jednoduchou a spolehlivou konstrukci, díky které jsou vhodné k lisování nejrůznějších materiálů včetně senáže. Na výběr je model s řetězovou pevnou komorou nebo válcový pevný lis.

  více o lisech na balíky >  
  Kontaktovat prodejce >  
LB-V120; lis na balíky

Válcové lisy zařadil ROZMITAL do své produktové nabídky teprve v roce 2021, okamžitě se stály oblíbenými. Na obrázku je model LB-V120, válcový lis s pevnou komorou vhodný i pro senáže.