Poľnohospodárke stroje na krmoviny

Naša budúcnosť začína tam, kde je naša minulosť. To najlepšie s viac, ako storočnej histórie strojární Rožmitál pretavujeme do modernej poľnohospodárskej techniky, ktorá spĺňa všetky požiadavky náročných užívateľov. Vďaka zodpovednému prístupu, precíznej práce, remeselnej zručnosti a stabilite, sme si aj v silnej konkurencii udržali pozíciu tradičného českého dodávateľa, ktorého význam rastie, aj v zahraničí. Vyskúšajte výhody storočných skúseností v odbore.

Naše produkty

Diskové kosačky

Obracače krmovín

Zhrňovače krmovín

Univerzálne stroje

Lisy na balíky

Aktuality

ROZMITAL a TECHAGRO
3. 4. 2024

ROZMITAL a TECHAGRO

V neděli 7. dubna startuje na brněnském výstavišti mezinárodní zemědělský veletrh TECHAGRO. Na stánku obchodního partnera NEREZ Vizovice s.r.o. budou k vidění dva stroje ROZMITAL a to obraceč OZ-676 s doplňkovou výbavou v podobě hákových prstů a shrnovač SB-4631. Srdečně Vás zveme na stánek partnera, který snajdete v pavilonu F na ploše 003.

Viac informácií
I Vaše zvířata sní o technice ROZMITAL
20. 2. 2024

I Vaše zvířata sní o technice ROZMITAL

Vybavte svou farmu kvalitní robustní, odolnou a českou technikou ROZMITAL. Splníte tím tajné sny svých zvířat, kteří po našich strojích touží, tak jak díky nim mají šťavnatou píci po celý rok. Vybírat můžete ze široké nabídky diskových sekaček, obracečů, shrnovačů, ale také univerzálních strojů a lisů na kulaté balíky.

Viac informácií
Ať se Vám plní Vaše sny
18. 12. 2023

Ať se Vám plní Vaše sny

Rok 2023 se chýlí ke svému konci. Dovolte nám proto touto cestou poděkovat všem našim zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům za přízeň, kterou nám v uplynulém roce věnovali.

Viac informácií