Zveme Vás na SIMU

Zveme Vás na SIMU
16. 10. 2022
Český výrobce zemědělské techniky, společnost Strojírny Rožmitál, s.r.o. se zúčastní pařížského mezinárodního veletrhu SIMA 2022. Srdečně Vás zveme na stánek 5a E099, kde budou k vidění čtyři stroje.

„Francie je pro Strojírny Rožmitál důležitým trhem, kam dlouhodobě vyváží své produkty. V zemi bychom rádi posílali naše obchodní pozice a navázali spolupráci s novými partnery v oblasti prodeje a servisu našich strojů,“ upřesňuje motivaci k účastí na veletrhu Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál, s.r.o.

Svým partnerům má česká značka co nabídnout – široké produktové pícninářské portfolio zaměřené na malé a střední výměry, českou kvalitu, robustnost a odolnost strojů, zajímavé obchodní možnosti a příležitost k růstu s českou značkou. V posledních letech navíc značka investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje svou nabídku.

Na veletrhu SIMA budou odborné i laické veřejnosti představeny celkem čtyři stroje: nová čelní disková sekačka SC-301R s válcovým kondicionérem, bočně nesená sekačka SD-300, cepová sekačka OZ-524S a strunová sekačka SB-4231.

Zájemci o spolupráci a příznivci zemědělské techniky jsou srdečně zváni na pařížské výstaviště od 6. do 10. listopadu. Připomínáme, že značku Rozmital najdete na stánku E099 ve výstavní hale 5a.

Pozvánka na SIMA 2022