Den otevřených dveří v Rožňavě

Den otevřených dveří v Rožňavě
14. 11. 2022
Ve středu 16. 11. bude mít slovenská veřejnost poslední možnost v letošním roce se na Slovensku seznámit s technikou ROZMITAL na předváděcí akci. Proběhne totiž Den otevřených dveří obchodního partnera EURI PRO-AGRO, s.r.o.

Slovenský prodejce EURIS PRO-AGRO, s.r.o. zve příznivce zemědělské techniky na Den otevřených dveří. Akce se koná ve středu 16. 11. od 13:00 do 19:00 v areálu společnosti v Rožňavě na východním Slovensku.

„Veřejnost se bude moci seznámit jak se zázemím naší firmy, tak také s nabízenými produkty včetně strojů značky ROZMITAL. Konkrétně budou k vidění obraceče, shrnovače a diskové sekačky. Vybrané stroje budou dostupné za akční cenu,“ říká Peter Glassa, jednatel společnosti EURIS PRO-AGRO, s.r.o.

S blížícím se zimním obdobím se navíc jedná pro slovenské zemědělce o letošní poslední příležitost se seznámit s technikou ROZMITAL na předváděcí akci.

K vidění budou konkrétně čtyřrotorový obraceč OZ-454 a šestirotorový obraceč OZ-676, dále jednorotorový shrnovač SB-4631, dvourotorové shrnovače na prostřední řádek SP-682D a SP-852H, zadní bočně nesené diskové sekačky SD-260 a SD-300 a čelní nesená disková sekačka SC-301.

Všichni jste srdečně zváni.