ROZMITAL se představí na britském veletrhu LAMMA 2026

ROZMITAL se představí na britském veletrhu LAMMA 2026
16. 12. 2025
Český výrobce zemědělské techniky ROZMITAL se v lednu 2026 poprvé zúčastní prestižního britského veletrhu LAMMA, který se uskuteční 14.–15. ledna na výstavišti v Birminghamu. Na výstavní ploše 18.326 firma představí hned tři stroje ze svého portfolia.

K vidění bude disková sekačka SD-300C se záběrem 3 metry, vybavená prstovým kondicionérem. Stroj je osazen žací lištou vlastního vývoje a výroby. Farmáři si stroj cení pro její jednoduchost a robust s dlouhou životností a spolehlivým provoz i v náročných pracovních podmínkách.

Druhým vystaveným strojem bude šestirotorový obraceč OZ-676 se záběrem 6,7 metru. Vystavený model bude částečně osazen hákovými prsty.

K vidění bude také jednorotorový tažený shrnovač SB-4941 se záběrem 4,9 metru, vybavený hydraulicky ovládaným podvozkem. Jedná se o největší stroj v kategorii jednorotorových shrnovačů od ROZMITALU. Při oboustranném shrnování dosahuje pracovního záběru téměř 10 metrů, což zvyšuje jeho efektivitu zejména u středních a větších podniků. 

Účast na veletrhu LAMMA je pro společnost ROZMITAL důležitým krokem v rámci posílení pozic na britském trhu. „Na Velkou Británii se v posledních letech cíleně zaměřujeme. Daří se nám zde postupně nacházet obchodní partnery, kterým se slučí za jejich práci poděkovat. Vnímáme však další potenciál trhu a v hledání nových partnerů pokračujeme i nadále, zejména z oblastí Skotska a východního pobřeží Británie,“ říká obchodní ředitel společnosti ROZMITAL.

Pokud Lammu nestihnete, bude další příležitost se seznámit s českou technikou na červnové výstavě Cereals 2026.

Srdečně Vás zveme na naše stánky