ROZMITAL v zemi klokanů

ROZMITAL v zemi klokanů
1. 5. 2022
ROZMITAL posiluje své zahraniční působení a rozšířil nově oblast vývozu o Austrálii. Po Evropě, Severní Americe a Asii jde již v pořadí o čtvrtý kontinent, na kterém se česká značka představí.

Strojírny Rožmitál s.r.o. navázaly během francouzského veletrhu SIMA 2022, který se konal v listopadu loňského roku, spolupráci s australskou společností Maximus AG. Prodejce zemědělské techniky působí prostřednictvím dealerské sítě na území celé Austrálie a projevil zájem o stroje ROMITAL.

Na dlouhou cestu na opačný konec světa se tak ještě v prosinci vypravil první kontejner s pícninářskou technikou, konkrétně se jednalo o žací kombinaci SM - 820C s prstovým kondicionérem, čelní sekačku SC-301C s prstovým kondicionérem a dále obraceče OZ-776S a OZ-524S a potřebný objem náhradních dílů.

Stroje ROZMITAL se australským farmářům představí na výstavě South East Field Days, konané 17. a 18. března 2023 v Lucindale, South Australia.

„Věříme, že naše stroje australské publikum zaujmou a že se nám podaří na trhu trvale usadit. Oblast západní Austrálie a jižní Austrálie patří mezi producenty pícnin vyvážených do celé země, jedná se o rozlehlé oblasti, které skýtají pro českou značku příležitost,“ říká Petr Zaviačič, obchodní a marketingový zástupce Strojíren Rožmitál, s.r.o.

Vítáme nového partnera a přejeme mu mnoho úspěchů.