Vyhlášení nejlepšího prodejce uplynulého roku

Vyhlášení nejlepšího prodejce uplynulého roku
1. 5. 2022
Strojírny Rožmitál, s.r.o. vyhlásily vítěze uplynulého ročníku soutěže o nejlepšího prodejce. Titul absolutního vítěze získala již po čtvrté za sebou společnost Gregor a syn, s.r.o. z ČR.

Soutěž o nejlepšího prodejce roku vyhlašují Strojírny Rožmitál každoročně a nejinak tomu bylo i letos. Sledovaným parametrem je celkový obrat firem, přičemž jsou společnosti geograficky rozděleny do dvou kategorií, a to do tzv. československé a zahraniční. V každé kategorie jsou vyhlášeni tři nejúspěšnější prodejci. Vrcholem soutěže je vyhlášení absolutního vítěze, tedy nejlepšího prodejce napříč všemi kategoriemi. Nově letos Strojírny Rožmitál s.r.o. vyhlašují v československé kategorii Nejlepšího prodejce náhradních dílů, tedy společnost s nejvyšším obratem náhradních dílů v daném obchodním roce.

V ČR a na Slovensku se na stupních vítězů za uplynulý rok v kategorii prodejce roku umístili na 1. místě společnost Gregor a Syn, s.r.o. (ČR), na druhém místě EURIS spol s. r.o. (SK) a na třetím místě Zemědělské potřeby M+S s.r.o. (ČR). Titul nejlepšího prodejce náhradních dílů získala společnost Agrowest a.s.

V kategorii zahraničních společností obsadila zlatou příčku firma ETZentrum Hellmuth GmbH & Co.KG (SRN), stříbrná pozice patří společnosti SASU FUMERY Pieces (FRA) a bronz putuje do LKH GmbH Hormersdorf (DE).

Absolutním vítězem uplynulého obchodního roku se pak již po čtvrté za sebou stala firma Gregor a syn, s.r.o. z Tábora. Českému dealerovi se podařilo dosáhnout prodeje 89 ks techniky a udržet tak svůj obchodní výsledek z předloňského roku.

„Všem vítězům gratulujeme. Zejména pak společnosti Gregor a syn, s.r.o., která zvítězila již čtvrtým rokem za sebou. Jednoznačně to svědčí o síle, odbornosti a proaktivnosti všech zaměstnanců firmy. Oceňuji ale práci celé naší sítě, která čelila nelehké době a řadě neplánovaných výzev. Už nyní se těším na nový ročník a jsem zvědavý, zda táborská firma obhájí vítězství a dosáhne na pátý triumf v řadě, nebo se najde vyzyvatel, který sesadí krále z trůnu,“ říká Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál, s.r.o.